Próximo partido

CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID

CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID

25/10/2019 20:45h
LECHE RIO BREOGAN

LECHE RIO BREOGAN

Clasificación

Pos Equipo Jugados Ganados Perdidos Ptos. A favor Ptos. En contra Ptos. Racha Victorias
1 COVIRAN GRANADA COVIRAN GRANADA 4 3 1 313 266 7 2
2 LECHE RIO BREOGAN LECHE RIO BREOGAN 4 3 1 326 296 7 1
3 DELTECO GIPUZKOA BASKET DELTECO GIPUZKOA BASKET 4 3 1 279 263 7 3
4 CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID 3 3 0 253 217 6 3
5 CLUB OURENSE BALONCESTO CLUB OURENSE BALONCESTO 3 3 0 244 213 6 3
6 HLA ALICANTE HLA ALICANTE 4 2 2 340 324 6 -2
7 CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD 4 2 2 277 263 6 -1
8 LEVITEC HUESCA LEVITEC HUESCA 4 2 2 271 267 6 -2
9 CLUB MELILLA BALONCESTO CLUB MELILLA BALONCESTO 4 2 2 288 290 6 1
10 TAU CASTELLÓ TAU CASTELLÓ 4 2 2 286 304 6 2
11 LEYMA CORUÑA LEYMA CORUÑA 4 2 2 273 295 6 2
12 ICG FORÇA LLEIDA ICG FORÇA LLEIDA 3 2 1 228 213 5 -1
13 CHOCOLATES TRAPA PALENCIA CHOCOLATES TRAPA PALENCIA 3 2 1 239 236 5 2
14 B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA 3 1 2 215 224 4 1
15 LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO 3 1 2 205 217 4 -2
16 AFANION CB ALMANSA AFANION CB ALMANSA 4 0 4 285 320 4 -4
17 ZTE REAL CANOE N.C. ZTE REAL CANOE N.C. 4 0 4 315 363 4 -4
18 MARIN ENCE PEIXE GALEGO MARIN ENCE PEIXE GALEGO 4 0 4 250 316 4 -4

Resultados jornada 4

  • LEVITEC HUESCA 65

    LEVITEC HUESCA

    LEYMA CORUÑA 66

    LEYMA CORUÑA

  • MARIN ENCE PEIXE GALEGO 64

    MARIN ENCE PEIXE GALEGO

    DELTECO GIPUZKOA BASKET 76

    DELTECO GIPUZKOA BASKET

  • ZTE REAL CANOE N.C. 81

    ZTE REAL CANOE N.C.

    COVIRAN GRANADA 92

    COVIRAN GRANADA

  • CLUB MELILLA BALONCESTO 71

    CLUB MELILLA BALONCESTO

    CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD 60

    CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD

  • B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA -

    B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA

    CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID -

    CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID

  • LECHE RIO BREOGAN 87

    LECHE RIO BREOGAN

    HLA ALICANTE 84

    HLA ALICANTE

  • CLUB OURENSE BALONCESTO -

    CLUB OURENSE BALONCESTO

    CHOCOLATES TRAPA PALENCIA -

    CHOCOLATES TRAPA PALENCIA

  • ICG FORÇA LLEIDA -

    ICG FORÇA LLEIDA

    LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO -

    LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO

  • AFANION CB ALMANSA 67

    AFANION CB ALMANSA

    TAU CASTELLÓ 85

    TAU CASTELLÓ

Calendario e resultados

Primeira volta

  • 28/09/2019 20:30h
    TAU CASTELLÓ 68

    TAU CASTELLÓ

    LECHE RIO BREOGAN 91

    LECHE RIO BREOGAN

  • 05/10/2019 19:00h
    LECHE RIO BREOGAN 72

    LECHE RIO BREOGAN

    LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO 54

    LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO

  • 11/10/2019 21:30h
    CHOCOLATES TRAPA PALENCIA 90

    CHOCOLATES TRAPA PALENCIA

    LECHE RIO BREOGAN 76

    LECHE RIO BREOGAN

  • 19/10/2019 20:00h
    LECHE RIO BREOGAN 87

    LECHE RIO BREOGAN

    HLA ALICANTE 84

    HLA ALICANTE

  • 25/10/2019 20:45h
    CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID

    CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 29/10/2019 20:45h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD

    CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD

  • 03/11/2019 19:00h
    COVIRAN GRANADA

    COVIRAN GRANADA

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 09/11/2019 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    DELTECO GIPUZKOA BASKET

    DELTECO GIPUZKOA BASKET

  • 15/11/2019 21:00h
    LEVITEC HUESCA

    LEVITEC HUESCA

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 23/11/2019 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    MARIN ENCE PEIXE GALEGO

    MARIN ENCE PEIXE GALEGO

  • 29/11/2019 20:00h
    ZTE REAL CANOE N.C.

    ZTE REAL CANOE N.C.

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 07/12/2019 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    CLUB MELILLA BALONCESTO

    CLUB MELILLA BALONCESTO

  • 15/12/2019 18:00h
    B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA

    B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 21/12/2019 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    LEYMA CORUÑA

    LEYMA CORUÑA

  • 28/12/2019 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    CLUB OURENSE BALONCESTO

    CLUB OURENSE BALONCESTO

  • 03/01/2020 21:00h
    ICG FORÇA LLEIDA

    ICG FORÇA LLEIDA

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 10/01/2020 21:00h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    AFANION CB ALMANSA

    AFANION CB ALMANSA

Segunda volta

  • 18/01/2020 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    TAU CASTELLÓ

    TAU CASTELLÓ

  • 25/01/2020 18:30h
    LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO

    LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 01/02/2020 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    CHOCOLATES TRAPA PALENCIA

    CHOCOLATES TRAPA PALENCIA

  • 07/02/2020 20:45h
    HLA ALICANTE

    HLA ALICANTE

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 15/02/2020 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID

    CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID

  • 28/02/2020 21:00h
    CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD

    CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 07/03/2020 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    COVIRAN GRANADA

    COVIRAN GRANADA

  • 15/03/2020 18:00h
    DELTECO GIPUZKOA BASKET

    DELTECO GIPUZKOA BASKET

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 21/03/2020 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    LEVITEC HUESCA

    LEVITEC HUESCA

  • 25/03/2020 21:00h
    MARIN ENCE PEIXE GALEGO

    MARIN ENCE PEIXE GALEGO

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 28/03/2020 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    ZTE REAL CANOE N.C.

    ZTE REAL CANOE N.C.

  • 03/04/2020 20:15h
    CLUB MELILLA BALONCESTO

    CLUB MELILLA BALONCESTO

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 12/04/2020 19:00h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA

    B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA

  • 19/04/2020 18:00h
    LEYMA CORUÑA

    LEYMA CORUÑA

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 25/04/2020 19:00h
    CLUB OURENSE BALONCESTO

    CLUB OURENSE BALONCESTO

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 01/05/2020 21:00h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    ICG FORÇA LLEIDA

    ICG FORÇA LLEIDA

  • 08/05/2020 21:00h
    AFANION CB ALMANSA

    AFANION CB ALMANSA

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

* Información a tempo real con datos importados dende os servidores da FEB. A publicación dos datos numericos incorrectos ou a ausencia dos mesmos en ningún caso será responsabilidade do CB Breogán SAD.

Youtube

En cumprimento da Lei 34/2002, de Servizos da Sociedade da Información, lembrámoslle que este sitio web utiliza cookies co fin de mellorar os nosos servizos.

Aceptar Máis información