Próximo partido

B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA

B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA

15/12/2019 19:00h
LECHE RIO BREOGAN

LECHE RIO BREOGAN

Clasificación

Pos Equipo Jugados Ganados Perdidos Ptos. A favor Ptos. En contra Ptos. Racha Victorias
1 CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID 12 10 2 973 870 22 4
2 DELTECO GIPUZKOA BASKET DELTECO GIPUZKOA BASKET 12 9 3 898 830 21 -1
3 CHOCOLATES TRAPA PALENCIA CHOCOLATES TRAPA PALENCIA 12 9 3 1020 956 21 1
4 B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA 12 8 4 925 842 20 1
5 LECHE RIO BREOGAN LECHE RIO BREOGAN 12 8 4 984 948 20 4
6 LEYMA CORUÑA LEYMA CORUÑA 12 8 4 893 880 20 -1
7 CLUB OURENSE BALONCESTO CLUB OURENSE BALONCESTO 12 8 4 853 868 20 3
8 CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD 12 7 5 903 845 19 -1
9 CLUB MELILLA BALONCESTO CLUB MELILLA BALONCESTO 12 6 6 892 888 18 -1
10 COVIRAN GRANADA COVIRAN GRANADA 12 5 7 902 871 17 -1
11 HLA ALICANTE HLA ALICANTE 12 5 7 1000 975 17 -3
12 LEVITEC HUESCA LEVITEC HUESCA 12 5 7 881 871 17 -1
13 TAU CASTELLÓ TAU CASTELLÓ 12 5 7 914 968 17 1
14 AFANION CB ALMANSA AFANION CB ALMANSA 12 4 8 893 935 16 1
15 ICG FORÇA LLEIDA ICG FORÇA LLEIDA 12 4 8 885 949 16 1
16 LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO 12 4 8 851 933 16 1
17 ZTE REAL CANOE N.C. ZTE REAL CANOE N.C. 12 2 10 890 978 14 -2
18 MARIN ENCE PEIXE GALEGO MARIN ENCE PEIXE GALEGO 12 1 11 767 917 13 -5

Resultados xornada 12

  • B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA 99

    B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA

    LEYMA CORUÑA 71

    LEYMA CORUÑA

  • LECHE RIO BREOGAN 88

    LECHE RIO BREOGAN

    CLUB MELILLA BALONCESTO 84

    CLUB MELILLA BALONCESTO

  • CLUB OURENSE BALONCESTO 77

    CLUB OURENSE BALONCESTO

    ZTE REAL CANOE N.C. 73

    ZTE REAL CANOE N.C.

  • ICG FORÇA LLEIDA 82

    ICG FORÇA LLEIDA

    MARIN ENCE PEIXE GALEGO 70

    MARIN ENCE PEIXE GALEGO

  • AFANION CB ALMANSA 86

    AFANION CB ALMANSA

    LEVITEC HUESCA 76

    LEVITEC HUESCA

  • TAU CASTELLÓ 91

    TAU CASTELLÓ

    DELTECO GIPUZKOA BASKET 87

    DELTECO GIPUZKOA BASKET

  • LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO 82

    LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO

    COVIRAN GRANADA 81

    COVIRAN GRANADA

  • CHOCOLATES TRAPA PALENCIA 87

    CHOCOLATES TRAPA PALENCIA

    CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD 86

    CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD

  • HLA ALICANTE 77

    HLA ALICANTE

    CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID 81

    CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID

Calendario e resultados

Primeira volta

  • 28/09/2019 20:30h
    TAU CASTELLÓ 68

    TAU CASTELLÓ

    LECHE RIO BREOGAN 91

    LECHE RIO BREOGAN

  • 05/10/2019 19:00h
    LECHE RIO BREOGAN 72

    LECHE RIO BREOGAN

    LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO 54

    LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO

  • 11/10/2019 21:30h
    CHOCOLATES TRAPA PALENCIA 90

    CHOCOLATES TRAPA PALENCIA

    LECHE RIO BREOGAN 76

    LECHE RIO BREOGAN

  • 19/10/2019 20:00h
    LECHE RIO BREOGAN 87

    LECHE RIO BREOGAN

    HLA ALICANTE 84

    HLA ALICANTE

  • 25/10/2019 20:45h
    CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID 94

    CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID

    LECHE RIO BREOGAN 82

    LECHE RIO BREOGAN

  • 29/10/2019 20:45h
    LECHE RIO BREOGAN 85

    LECHE RIO BREOGAN

    CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD 92

    CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD

  • 03/11/2019 19:00h
    COVIRAN GRANADA 83

    COVIRAN GRANADA

    LECHE RIO BREOGAN 88

    LECHE RIO BREOGAN

  • 10/11/2019 12:00h
    LECHE RIO BREOGAN 74

    LECHE RIO BREOGAN

    DELTECO GIPUZKOA BASKET 97

    DELTECO GIPUZKOA BASKET

  • 16/11/2019 20:00h
    LEVITEC HUESCA 71

    LEVITEC HUESCA

    LECHE RIO BREOGAN 87

    LECHE RIO BREOGAN

  • 23/11/2019 17:00h
    LECHE RIO BREOGAN 72

    LECHE RIO BREOGAN

    MARIN ENCE PEIXE GALEGO 56

    MARIN ENCE PEIXE GALEGO

  • 29/11/2019 20:00h
    ZTE REAL CANOE N.C. 75

    ZTE REAL CANOE N.C.

    LECHE RIO BREOGAN 82

    LECHE RIO BREOGAN

  • 07/12/2019 19:00h
    LECHE RIO BREOGAN 88

    LECHE RIO BREOGAN

    CLUB MELILLA BALONCESTO 84

    CLUB MELILLA BALONCESTO

  • 15/12/2019 19:00h
    B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA

    B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 21/12/2019 19:00h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    LEYMA CORUÑA

    LEYMA CORUÑA

  • 28/12/2019 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    CLUB OURENSE BALONCESTO

    CLUB OURENSE BALONCESTO

  • 03/01/2020 21:00h
    ICG FORÇA LLEIDA

    ICG FORÇA LLEIDA

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 10/01/2020 21:00h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    AFANION CB ALMANSA

    AFANION CB ALMANSA

Segunda volta

  • 18/01/2020 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    TAU CASTELLÓ

    TAU CASTELLÓ

  • 25/01/2020 18:30h
    LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO

    LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 01/02/2020 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    CHOCOLATES TRAPA PALENCIA

    CHOCOLATES TRAPA PALENCIA

  • 07/02/2020 20:45h
    HLA ALICANTE

    HLA ALICANTE

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 15/02/2020 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID

    CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID

  • 28/02/2020 21:00h
    CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD

    CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 07/03/2020 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    COVIRAN GRANADA

    COVIRAN GRANADA

  • 15/03/2020 18:00h
    DELTECO GIPUZKOA BASKET

    DELTECO GIPUZKOA BASKET

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 21/03/2020 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    LEVITEC HUESCA

    LEVITEC HUESCA

  • 25/03/2020 21:00h
    MARIN ENCE PEIXE GALEGO

    MARIN ENCE PEIXE GALEGO

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 28/03/2020 19:15h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    ZTE REAL CANOE N.C.

    ZTE REAL CANOE N.C.

  • 03/04/2020 20:15h
    CLUB MELILLA BALONCESTO

    CLUB MELILLA BALONCESTO

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 12/04/2020 19:00h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA

    B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA

  • 19/04/2020 18:00h
    LEYMA CORUÑA

    LEYMA CORUÑA

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 25/04/2020 19:00h
    CLUB OURENSE BALONCESTO

    CLUB OURENSE BALONCESTO

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

  • 01/05/2020 21:00h
    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

    ICG FORÇA LLEIDA

    ICG FORÇA LLEIDA

  • 08/05/2020 21:00h
    AFANION CB ALMANSA

    AFANION CB ALMANSA

    LECHE RIO BREOGAN

    LECHE RIO BREOGAN

* Información a tempo real con datos importados dende os servidores da FEB. A publicación dos datos numericos incorrectos ou a ausencia dos mesmos en ningún caso será responsabilidade do CB Breogán SAD.

Youtube

En cumprimento da Lei 34/2002, de Servizos da Sociedade da Información, lembrámoslle que este sitio web utiliza cookies co fin de mellorar os nosos servizos.

Aceptar Máis información